ARC Meetup och Arena Lunch Box: Möt techjätten Nvidia

19 november 2025 12:00 – 15:00 ARC, Örebro universitet och digitalt via Zoom

ARC.

Varmt välkommen till ARC Meetup i samarbete med Arena Lunch Box. Nvidia är en nyckelaktör inom AI, datacenter, självkörande fordon och superdatorer. Dagens gäst är Martin Westblom på Nvidia.

Vänligen anmäl dig här

Jag vill delta

Med anmälan samtycker jag till att mina uppgifter i anmälningsformuläret hanteras av Örebro universitet för detta event under den tid som eventet pågår. Lämnade uppgifter kan rättas och även raderas genom att kontakta ansvarig för eventet.

Mer information om hur Örebro universitet hanterar personuppgifter finns på sidan Behandling av personuppgifter vid Örebro universitet.

Jag förstår och godkänner att Örebro universitet behandlar mina personuppgifter i enlighet med ovan angivet ändamål och gällande dataskyddslagstiftning.

Kontakt

Anna Töndel

Anna Töndel Befattning: Projektsamordnare Organisation: Kommunikation och samverkansstöd

Profilsida: Anna Töndel

E-post: YW5uYS50b25kZWw7b3J1LnNl

Telefon: 019 303546

Rum: IA201

Anna Töndel